STĚHOVÁNÍ STROJŮ A JINÝCH TĚŽKÝCH KUSŮ

vosika - stehovani stroju
Stěhujeme veškeré těžké kusy bez omezení hmotnosti po celé ČR a Evropě. Stěhujeme dílenské stroje, vybavení dílen, počítače, servery, záložní a klimatizační jednotky, kotle, lékařské a vědecké přístroje, trezory, pece, vířivé vany a další těžká břemena. Na stěhování používáme speciální stěhovací podvozky, hevery, na lehčí břemena pianoplan s nosností do 1 tuny a další stěhovací vybavení.

Vozy, které ke stěhování používáme, jsou vypolstrovaná skříňová auta typu Mercedes se zvedacím hydraulickým čelem  a pokud to specifikace zakázky vyžaduje, což je váha těžkého kusu vyšší než 1 tuna, máme k dispozici vlastní valníky s hydraulickou rukou či jeřáb. Pokud je stěhované břemeno objemově specifické – nadměrný náklad, zajišťujeme na převoz příslušné vozidlo. Náklad vždy zabezpečujeme proti posunu a poškození při převozu.

 

vosika - stehovani strojuStěhování těchto kusů je velmi specifické, proto majitel firmy, p. Petr Vosika, při váze větší než 600 kg nebo při specifických podmínkách, vykoná osobní prohlídku, sdělí cenu a průběh stěhování a zda je třeba zajistit z naší či Vaší strany přípravu na stěhování (což může nastat například při stěhování oknem, střechou nebo nedostatečným průchodem z místa či na místo umístění). Majitel firmy je i u celého stěhování přítomen, obzvlášť, když se jedná o stěhování cenných a těžkých věcí, aby co nejlépe zabezpečil hladký průběh stěhování. Tyto těžké kusy jsou nejen cenné, ale prostory, kudy se stěhují a povrch bývají často velice náchylné na poškození, takže je třeba zabezpečit také tyto prostory.

Stěhování provádíme i za provozu či v nočních hodinách.

Kompletní pojištění.

Mnohaleté zkušenosti máme se stěhováním serverů, počítačů, ústředen a jiných velmi drahých a k poškození náchylných kusů. Již 12 let stěhujeme tyto zakázky pro firmu Čechofracht, IBM, Siemens, Telcom, GC System, DATASYS, AVNET, GEDAS, Siemens a mnoho dalších firem.