Stěhování strojů a jiných těžkých kusů

Stěhujeme veškeré těžké kusy bez omezení hmotnosti po celé ČR a Evropě. Stěhujeme výrobní linky, dílenské stroje, vybavení dílen, záložní a klimatizační jednotky, kotle, trezory, pece a další těžká břemena. Na stěhování používáme speciální stěhovací podvozky, hevery, vlastní vysokozdvižný vozík a další stěhovací vybavení.

Vozy, které ke stěhování používáme vlastní auta typu Mercedes - valníky s hydraulickou rukou a přívěsem. Pokud je stěhované břemeno objemově specifické – nadměrný náklad, máme povolení pro jeho přepravu. Náklad vždy zabezpečujeme proti posunu a poškození při převozu.

Stěhování těchto kusů je velmi specifické, proto majitel firmy, p. Petr Vosika, při váze větší než 600 kg nebo při specifických podmínkách, vykoná osobní prohlídku, sdělí cenu a průběh stěhování a zda je třeba zajistit z naší či Vaší strany přípravu na stěhování (což může nastat například při stěhování oknem, střechou nebo nedostatečným průchodem z místa či na místo umístění). Majitel firmy je i u celého stěhování přítomen, obzvlášť, když se jedná o stěhování cenných a těžkých věcí, aby co nejlépe zabezpečil hladký průběh stěhování. Tyto těžké kusy jsou nejen cenné, ale prostory, kudy se stěhují a povrch bývají často velice náchylné na poškození, takže je třeba zabezpečit také tyto prostory.

Stěhování provádíme i za provozu či v nočních hodinách.

Kompletní pojištění.

Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním těžkých kusů. Již 12 let stěhujeme tyto zakázky pro firmu Čechofracht, IBM, Siemens, Telcom, GC System, DATASYS, AVNET, GEDAS, Siemens a mnoho dalších firem.

Máte zájem o naše služby?